Reference

Reference

Ovoce EXIT316 v místních sborech

Bogdan Lach, CB Frýdlant nad Ostravicí:

EXIT jsem viděl jako velkou příležitost pro evangelizaci, a tak jsme začali dělat EXIT Klub, kde sloužili někteří teenageři z mládeže. Během roku uvěřilo 5 lidí, kteří od září roku 2007 začali dělat svoje další dva Exity, do kterých chodí asi po deseti lidech. Je to úžasná možnost jak zvěstovat Ježíše. 

 

Milan Michalko, KřSb Ostrava Zábřeh:

EXIT je skvělým posunutím našich představ o zvěstování evangelia v ČR. Stejně tak pozitivně hodnotím jeho vliv v našem sboru, kde máme nadšenou EXIT skupinku. Na skupinku chodí přibližně 7 teenagerů, z toho 2-3 nevěřící. V průběhu jejího trvání jsme se radovali z jednoho znovuzrozeného člověka a ze dvou, kteří se z pasivních křesťanů stali nadšenými následovníky Ježíše. Chvála Bohu! 

 

Honza Zajíc, ECM Jihlava:

EXIT nám otevírá dveře k mladým nevěřícím lidem, se kterými můžeme budovat vztahy, ovlivňovat jejich životy sdílením křesťanských hodnot a přinášet jim evangelium. Vytvořili jsme dva misijní týmy a děláme programy na dvou internátech, kde se podařilo dát dohromady skupinky nadšených zájemců. Je to velice povzbudivá misijní služba nejen pro ty, kteří tam slouží, ale i pro sbor, který se za to modlí. 

 

Milan Szturc, ESK Havířov:

53218_1645297296443_7982614_o.jpg

EXIT byl v našem sboru dlouhou dobu téměř jediným místem, kam chodili nevěřící lidé. Několik z nich přijalo Pána Ježíše a my se učíme, jak dnešním mladým lidem, kteří se stanou křesťany, pomoci zakotvit ve společenství věřících. EXIT je také dobrým nástrojem pro mladé křesťany z našeho sboru v jejich osobní evangelizaci, pro některé kluky a holky z křesťanských rodin EXIT znamenal velkou změnu ve sdílení jejich víry s vrstevníky. Za EXIT jsme ve sboru vděčni, má naši podporu a vede nás k modlitbám za mladé lidi. 

 
1384375_10152310159304488_1555116490_n.jpg

Dan Dostrašil, JB Ústí nad Orlicí:

Smíchat Ducha, jídlo, hudbu, dobrý příběh a pokec na zajímavé téma dohromady, to byl andělský nápad. Používáme EXIT316 pro setkávání s nevěřícími teenagery na internátech, jako návaznou akci na přednášky a English kempy.